Szybki kontakt: 609 53 92 61 | biuro@primavera.com.pl

Zarejestruj się |

Witamy na naszej stronie

Witamy serdecznie i dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w biurze w godzinach 900-1700, a pytania i wątpliwości pomożemy rozwiązać pod numerami telefonów:

0 609 539261 - Norbert Boczkowski
0 669 060646 - Katarzyna Boczkowska

Życzymy satysfakcji z zastosowania kosmetyków marki Primavera.

Kilka słów o firmie

PRO-NATURA jest przedstawicielem Primavera oraz Finnsa w Polsce.

Primavera to światowy lider w produkcji najwyższej jakości czystych biologicznie preparatów stosowanych w aromaterapii. Już prawie 50 lat sprzedaje swoje produkty na całym świecie, aby przynosiły zdrowie, radość i poprawiały jakość życia.

Bogata oferta 100% czystych naturalnych olejków eterycznych, olei bazowych – nośnikowych, wód kwiatowych, odświeżaczy powietrza, preparatów do sauny oraz cała gama produktów i akcesoriów związanych z zagadnieniem aromaterapii. Szeroki asortyment artykułów do stosowania zarówno w gabinetach zajmujących się aromaterapią, odnową biologiczną, fizykoterapią; jak również w warunkach domowych (lampy i źródła zapachowe, kąpiele aromatyczne). Firma jest również producentem kosmetyków naturalnych.

 

Finnsa to specjalistyczna niemiecka firma, z prawie 50 - letnią tradycją, oferująca produkty do SPA oraz Sauna-Wellness.
Bogata oferta obejmuje szeroką gamę wyszukanych zapachów, mających zastosowanie we wszelkiego typu saunach. Koncentraty zapachowe zawierają wyłącznie wysokowartościowe składniki oraz naturalne olejki eteryczne, są bardzo wydajne i oszczędne w użyciu.
Oferujemy tylko najlepszą jakość! Dewiza zawarta w owalnym logo Finnsa: "z nami możesz się dobrze spocić...".

 

Filozofia Firmy

  • W wyzwaniach teraźniejszości i przyszłości staramy się być kreatywnymi, innowacyjnymi, wzorowymi.
  • Życzymy sobie, aby produkty Primavera i filozofia firmy przynosiły entuzjazm i radość życia.
  • Zobowiązujemy się sprzedawać produkty możliwie najlepszej jakości i najwyższej czystości. W tym celu postawiliśmy sobie za zadanie stworzenie specjalnych miejsc gdzie uprawiamy ekologicznie czystą roślinność.
  • Kierujemy się szacunkiem i respektem przed naturą i środowiskiem naturalnym we wszystkich swoich rozstrzygnięciach.
  • Partnerska współpraca z naszymi dostawcami bazuje na jasnych dokładnie sprecyzowanych umowach.
  • Naszym interesem jest, aby życzenia naszych klientów odbierać poważnie i serdecznie.
  • Proponujemy wysokiej kwalifikacji fundamentalną i "żywą" wiedzę.
  • Zobowiązujemy wzajemnie darzyć się pełnym zaufaniem i odpowiedzialnością. Lojalność łącząca cele naszych firm jest podstawą współpracy. Urzeczywistniamy to naszą elastycznością i przyjaźnią.

Serdecznie zapraszam do współpracy.